Hakkımızda

Duru Selüloz ve Kağıt olarak hedefimiz; ülkemiz ve yakın coğrafyamızda kağıt, ambalaj, matbaa ve selüloz sektöründe faaliyet gösteren saygın sanayiciler ile karşılıklı güçlü ticari ilişkiler kurarak, büyümektir.

Duru Selüloz ve Kağıt Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti.

Sektörde henüz yeni bir marka olmasına rağmen Duru Selüloz ve Kağıt; gıda ambalajı, kağıt çanta, poşet ve kese kağıdı, temizlik kağıdı, flexible ambalaj, kağıt bardak ve tabak, interleaving, matbaa ürünleri, oluklu ambalaj, masura ve köşebent, selüloz ham maddeden veya geri dönüşüm yöntemi ile üretim yapan tüm kağıt ve kimya fabrikaları, hijyen ve bebek bezi vb. sektörlerde uzun yıllara dayanan güçlü dostlukları ve bu sektörlerde 25 yıllık dünya standartlarında bilgi ve donanımla yetişmiş bir kadroya sahip olmanın güveni ile sektörde oldukça iddialı bir durumdadır.

İş etiği ve ahlaki değerlerimize sıkı sıkıya sarılarak, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürün yelpazemizin tamamının temini için; yurt içi ve yurt dışındaki bütün kağıt tedarik kanalları ve bağlantılarımız ile sizlerin ana çözüm ortağı olmayı temel felsefemiz olarak biliyoruz.

https://durukagit.com/wp-content/uploads/2020/11/shutterstock_1419536846-scaled.jpg